Statystyka – Porady | Analizy | Opracowania | Obliczenia | Pomoc statystyczna
Oferta pracy dla programistów aplikacji mobilnych

Firma Biostat poszukuje kreatywnych osób na stanowisko Programista aplikacji mobilnych.

Zadania:
  • Budowa i rozwój nowatorskich aplikacji mobilnych na różne platformy.
Wymagania:
  • Znajomość technologii JAVA/JSP (Android Studio) lub
  • znajomość języka C#, C++ na poziomie pozwalającym pisać aplikacje mobilne lub
  • doświadczenie w pisaniu aplikacji mobilinych z użyciem technologii webowych wykorzystując np. ionic lub phonegap.
Firma oferuje:
  • Styczność z najnowszymi rozwiązaniami poprzez pracę w projektach z zakresu rozwoju aplikacji (MedFile, eCRF, DM Soft);
  • Możliwość podniesienia swoich kompetencji oraz rozwoju zawodowego, pracę w młodym, dynamicznym zespole z ambicjami;
  • Praca w biurze firmy w Rybniku. Godziny pracy: 8:30-16:30.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail: praca@biostat.com.pl w tytule wpisując "Oferta pracy dla programistów aplikacji mobilnych".

Prosi się o dołączanie do dokumentów następującego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/97r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 883)".