Statystyka – Porady | Analizy | Opracowania | Obliczenia | Pomoc statystyczna
Oferta pracy dla webmasterów / webdeveloperów

Firma Biostat poszukuje kreatywnych osób na stanowisko Webmaster/Webdeveloper.

Zadania:
  • Udział w projektach tworzenia i rozwoju funkcjonalności portali www;
  • Tworzenie innowacyjnych aplikacji webowych oraz baz danych;
  • Obsługa oprogramowania do realizacji badań internetowych, paneli statystyk, automatycznego raportowania.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe;
  • Doświadczenie w budowie i rozwijaniu serwisów internetowych i/lub aplikacji webowych;
  • Znajomość technologii HTML/CSS, JavaScript (jQuery) znajomość baz danych (MySQL).
Mile widziane umiejętności:
  • Projektowanie platform graficznych 2D;
  • Znajomość SCSS oraz COMPASS;
  • Znajomość GIT do wersjonowania i pracy zespołowej;
  • Znajomość Angular JS i innych nowoczesnych technik/technologii JavaScript.
Firma oferuje:
  • Styczność z najnowszymi rozwiązaniami poprzez pracę w projektach z zakresu rozwoju aplikacji (MedFile, eCRF, DM Soft);
  • Możliwość podniesienia swoich kompetencji oraz rozwoju zawodowego, pracę w młodym, dynamicznym zespole z ambicjami;
  • Praca w biurze firmy w Rybniku. Godziny pracy: 8:30-16:30.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail: praca@biostat.com.pl w tytule wpisując "Oferta pracy dla webmasterów / webdeveloperów".

Prosi się o dołączanie do dokumentów następującego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/97r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 883)".